Робота керівника, директора, адміністратора, менеджера, бухгалтера, а так же людини будь-якої професії і спеціальності супроводжується постійним нервовим напругою і призводить до розвитку різних професійних захворювань: гіпертонії, виразці шлунка і т. д. До кінця робочого дня людина відчуває себе втомленою. Намагаючись позбутися від тривог, що обтяжують розум і віднімають сили, він потрапляє в залежність від снодійного або алкоголю. Люди вважають, що вже сама природа його трудової діяльності має на увазі неминуча поява подібних психофізіологічних проблем.

Нам постійно доводиться протистояти різним видам тиску, приймати швидкі рішення, а значить, вважають деякі, цей процес напевно буде викликати у нас стресові стани. Однак це не так. Як показує багаторічний досвід, Духовне Знання і практика ЙОГИ, формують інше світогляд, що дозволяє напружену роботу перетворити з важкого тягаря в задоволення, насолоду.

 

Людина приділяє роботі повне увагу - і все одно залишається вільним від напруги. Науково доведено, що практика Йоги дозволяє людині розслабитися, не втрачаючи зосередженості, що знижує стомлюваність і підвищує його працездатність. Велика частина нашого дня і значний період життя проходять на робочому місці. Робота поглинає велику кількість нашої фізичної і розумової енергії.

 

Отже, нам треба зробити свою роботу засобом для власного всебічного розвитку, включаючи моральне і духовне відродження, що і приведе нас до вищої мети - Досконалості, Здоров'ю, Щастю, Задоволеності собою, Свободі від усього негативного. Практика Йоги приносить нам чистоту і спокій, підвищує концентрацію та увагу, прояснює розум, вчить релаксації, позитивному мисленню і сприяють прийняттю кращих і швидких рішень. А це, в свою чергу, покращує наші здібності в нашій професійній діяльності.